Top workery, ktoré nakombinujete skoro s každým outfitom

Top workery, ktoré nakombinujete skoro s každým outfitom

Dámske klasické čierne trapery HY701C na modanoemi.sk

Členkové čižmy typu worker si už niekoľko sezón získavajú srdcia módnych maniačok. Ak TY ešte pár workerov v obuvníku nemáš, mala by si to čo najrýchlejšie zmeniť! Kúpu týchto topánok jednoznačne neoľutuješ.

So svojou plochou podrážkou totiž vynikajú hlavne vďaka pohodlnosti. Sú praktické, hodia sa do premenlivého jesenného aj zimného počasia a vydržia roky. Nikdy nevyjdú z módy a to je veľkou výhodou. Vďaka svojej univerzálnosti ich dokáže každá žena zakomponavať do akéhokoľvek outfitu.

Aj keď sa možno klasické workery svojou robustnosťou spravidla hodia k vojenskému či rockovému štýlu, v poslednom období toto pravidlo už vôbec neplatí. Či už zatúžiš po kontraste a oblečieš si k svojim workerom kvetované maxi šaty alebo zostaneš verná vojenskému štýlu s veľkou zelenou bundou a roztrhanými riflami, jedno je isté. V každom prípade budeš nesmierne trendy.

Tu je zopár tipov na to, ako s workermi zažiariť v každom outfite.

  • Kontrast

Nezabúdaj na to, že workery nie sú iba topánky do chladného počasia. Kľudne si ich obuj aj keď sa oteplí, ak nie sú kožušinové, príliš teplo ti v nich určite nebude. Vyskúšaj si k tvojim čiernym drsným workerom obliecť voľné romantické šaty. Workery dievčenským šatám dodajú punc rebelstva. Ešte lepší dojem urobíš ako budú zvýraznené výbíjaním či prackami.

  • Elegantný outfit

Workery sa môžu jednoznačne stať súčasťou elegantného outfitu, stačí len zapojiť kreativitu. Dlhý béžový kabát či hnedý kožuch si s tvojimi workermi sadnú ako uliate.

  • Sila farby

Dámske štýlové žlté trapery s kamienkami RQ1917-3ZL na modanoemi.sk

Výrazné farebné oblečenie si žiada aj výrazné topánky. Presne takými sú workery, ktoré jednoznačne pritiahnu pozornosť. Vyskúšaj skombinovať výrazné jednofarebné kúsky oblečenia s vysokými čiernymi workermi na platforme.

Úlohy sa môžu samozrejme aj vymeniť. Siahni po farebných workeroch, napr. červených alebo žltých a nechaj im priestor vyniknúť pri čiernom či bielom outfite.

  • Monochróm

Ak si srdcom minimalistka, nerada kombinuješ v outfite príliš veľa farieb, no aj tak chceš zaujať, nezúfaj. Aj pre teba sa niečo v ponuke workerov nájde. Môžeš zostať dokonalá aj v čierno-bielom outfite, no ak mu chceš pridať o niečo viac štýlu, siahni po bielych workeroch namiesto obyčajných hnedých alebo čiernych. Uvidíš ako zmenia celý dojem z outfitu.

  • Sofistikovaný look

Ak máš chuť zájsť do elegantného pánskeho štýlu, veľké hnedé workery ti poslúžia na jednotku. Na vyskladanie outfitu si zvoľ zemité farby – hnedú, béžovú, olivovú, zelenú – ktoré s hnedými alebo čiernymi workermi vytvoria jemný, no sofistikovaný dojem.

  • Zimná lyžovačka

Ak hľadáš topánky do skutočne chladného počasia, siahni po workeroch s kožušinou. Tieto topánky dokonale doplnia tvoj zimný outfit. Na zjazdovke, ale aj v meste, vo veľkej bunde, čiapke a kožušinových workeroch bezpochyby zaujmeš.

  • Bohémsky štýl

Dokonalosť kombinácie dlhých kvetovaných šiat v bohémskom štýle a workerov v jednom outfite možno nie je na prvý pohľad úplne očividná. Avšak tieto dva diametrálne odlišné kúsky oblečenia spolu tvoria dokonalý pár. Vyskúšaj šaty ozdobiť veľkým opaskom, na tvár si nanes zaujímavý mejkap a festivalový look máš hotový.

  •  Rockový štýl

Dámske trendy čierne trapery zdobené kamienkami A3387C na modanoemi.sk

Ak chceš pôsobiť skutočne rebelsky, obleč sa celá do čierneho a outfit doplň iba vybíjanými workermi. Jednozančne vyjadríš svetu svoj názor a budeš vyzerať neuveriteľne trendy.

Ak túžiš po podobných outfitoch s workermi, neváhaj a vyber si zo širokej ponuky na stránke modanoemi.sk.

Related Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *