Alternatívy pre Uloz.to: Toto sú ich benefity!

V súčasnej dobe existuje veľké množstvo možností, odkiaľ si môžete sťahovať filmy, seriály či obľúbenú hudbu. Snáď najznámejším nástrojom je Uloz.to, ktorý pozná veľká časť populácie. Na trhu však v poslednej dobe pribudli aj ďalšie platformy, ktoré prinášajú spektrum benefitov. Toto sú tie najväčšie!

Keď sa povie niečo v súvislosti so sťahovaním filmov, každému sa vybaví hneď stránka Uloz.to. Dnes platí, že to nie je jediná možnosť, odkiaľ si sťahovať filmy, seriály alebo hudbu. Pribudli nové alternatívne platformy, ktoré ponúkajú sťahovanie bez akýchkoľvek obmedzení. Zaručene vás nebudú otravovať žiadne zbytočné prekliky či stovky vyskakujúcich reklám.

FastShare: Neobmedzené sťahovanie pre všetkých (odkaz)

Platforma FastShare je obľúbená najmä z toho dôvodu, že aj tí používatelia, ktorí nemajú predplatné sa nemusia v sťahovaní nejako obmedzovať. Ako už názov vypovedá, FastShare je platforma s veľmi rýchlym sťahovaním, pričom budete môcť sťahovať aj viacero súborov naraz. Toto všetko platí pre bezplatné účty. Zároveň nebudete ani obmedzení výberom filmov, pretože databáza je na tejto platforme výnimočne bohatá.

eDisk: Výborná voľba pre populárne filmy (odkaz)

Ak nehľadáte príliš špecifický film alebo seriál, určite sa sťahovať cez eDisk oplatí. Medzi jeho najväčšie výhody patrí najmä skutočnosť, že sťahovať môžete aj zdarma. Podmienkou však je, aby ste sťahovali len raz za 24 hodín. Všetky ostatné služby sú spoplatnené.

Platforma eDisk sa oplatí najmä ľuďom, ktorí hľadajú populárne filmy a hry, pretože budú mať istotu, že na tejto stránke ich nájdu. V prípade, že si chcete zaobstarať kredit, cena je skutočne veľmi priaznivá. 6 € môžete zaplatiť napríklad za 80 Gb. Preto nad tým neváhajte popremýšľať.

Prehraj.to Jednoduchá navigácia a veľká databáza filmov (odkaz)

Momentálne sa prehraj.to chváli, že v ich databáze sa nachádza viac ako 6 268 113 videií. To je naozaj úctyhodná zbierka a samozrejme tento obsah sa každým dňom zväčšuje. Oproti ostatným úložiskám sa prehraj.to viac zameriava na filmy a seriáli. Hry či iný obsah by ste tu hľadali márne.

Prehraj.to poskytuje, ako aj ostatné služby možnosť sledovať zadarmo alebo ak vás nebaví sledovať reklamy možnosť zakúpiť si platený program. Ten začína na 499 € mesačne, no pri platbe na viac mesiacov naraz sa viete dostať aj na polovčinú cenu za mesiac.

Datoid: Rýchle a lacné sťahovanie

Skvelou platformou na sťahovanie filmov je Datoid.cz. Ten ponúka široké spektrum a rôzne možnosti sťahovania, ktoré je maximálne rýchle a bez akýchkoľvek obmedzení. Výhodou je aj skutočnosť, že počas noci je sťahovanie až o polovicu lacnejšie oproti konkurenčným poskytovateľom. Samozrejme, cez Datiod môžete sťahovať filmy a seriály aj bezplatne.

Musíte však počítať s tým, že sťahovanie bude pomalšie a nebudete môcť sťahovať viacero súborov naraz. V prípade tejto platformy sa však nemusíte báť, že by ste nenašli niečo, po čom túžite. Databáza je totiž veľmi rôznorodá a určite si prídete na svoje aj vy.

Hellspy: Vydarená platforma

Stránka Hellspy v súčasnosti konkuruje Uloz.to vo vysokej miere. V niektorých prípadoch je totiž sťahovanie filmov cez Hellspy rýchlejšie a jednoduchšie. Samozrejme, to platí až po využití niektorých kreditov. Hellspy vás však v žiadnom prípade neodradí, pretože sťahovať môžete naraz aj viacero súborov.

Nejakým spôsobom vás to neobmedzí a preto je táto platforma výborným riešením. Na to, aby ste získali kredity na rýchle sťahovanie sa nemusíte registrovať, ani si vytvárať užívateľský účet, ak nechcete. Ide tak o vysoko komfortnú platformu, ktorú zaručene oceníte aj vy.

Webshare: Stálica internetových úložísk

Počuli ste už niekedy o Webshare? Ak nie, nezúfajte. Je len otázkou času, kedy sa o tejto platforme dozviete niečo viac. Dostáva sa totiž čoraz viac do popredia. Je to akási stálica internetových úložísk. Máte ju možnosť využívať aj bezplatne, no len na istý čas. Počítajte však s tým, že maximum služieb vždy vyťažíte až vtedy, keď si priplatíte.

Čo sa týka bezplatného sťahovania, budete musieť počítať s istými obmedzeniami. Rýchlosť je veľmi pomalá a nebude vám umožnené ani sťahovanie viacerých filmov naraz. Ročné predplatné vás však vyjde veľmi výhodne a určite sa oplatí z viacerých dôvodov.

Post correlati

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *