Alternatíva Diabla? Pozrite si 5 hier podobných Diablu

Titan Quest

Táto hra je podobná hre Diablo 2, no namiesto stredovekého fantasy sveta sa odohráva v mýtickom svete starovekého Grécka, Egypta a Číny. Hráči vstupujú do sveta plného bohov, príšer a hrdinov a zbierajú rôzne predmety, aby si vylepšili svoje postavy.

Borderlands 2

Borderlands 2 kombinuje prvky akčných RPG a strieľačiek z pohľadu prvej osoby. Hráč ovláda postavu, aby mohla cestovať postapokalyptickým svetom Pandora, zbierať rôzne zbrane a bojovať s rôznymi príšerami a lupičmi. Hra sa vyznačuje humorom a jedinečným grafickým štýlom.

Warframe

Hra je akčná RPG odohrávajúca sa vo svete sci-fi. Hráči ovládajú postavu s názvom Warframe a bojujú proti rôznym typom nepriateľov. Hra obsahuje veľa vylepšení schopností a postáv.

Grim Dawn

Hráči vstupujú do temného sveta, kde bojujú s monštrami a zbierajú rôzne predmety. Hra sa vyznačuje veľkým množstvom príbehových misií a temnou atmosférou.

Victor Vran

Je akčné RPG, kde hráči preberajú kontrolu nad lovcom démonov, ktorý sa musí vyrovnať s rôznymi démonickými hordami a zločinnými gangmi v meste Zagoravia. Hra sa vyznačuje rýchlym tempom, možnosťou prispôsobenia postavy a rôznymi zručnostami a výbavou.

zusammenhängende Posts

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.